Послуги

ОСВІДЧЕННЯ. ПРОПОЗИЦІЯ РУКИ І СЕРЦЯ 

Останнім часом до нашої агенції звертається все більше молодих людей, які хотіли б оригінально зробити пропозицію своїй другій половинці. Тому LOVE&ELEGANCE wedding agency вирішило запустити повноцінний напрямок з оригінальними романтичними побаченнями та освідченнями.

Ми дуже раді, що наші чоловіки хочуть дивувати своїх коханих, робити для них несподівані вчинки, і готові залучати для цього фахівців, які не просто зможуть вигадати унікальні ідеї, а й врахувати кожну дрібницю та деталь, щоб Ваша кохана не роздумуючи сказала «Так!».

Після зустрічі з Вами та обговорення основної інформації, яка потрібна нам для підготовки ідей, ми розробляємо індивідуальні варіанти пропозицій. Зазвичай ми пропонуємо 3 альтернативи, з яких Ви обираєте найкращу. Далі ми приступаємо до її доопрацювання та реалізації.

Про те, що ми Вам допомагали організувати освідченняя, залишиться нашою з Вами маленькою таємницею:).

Скільки коштує оригінальна пропозиція руки та серця

Вивести єдину вартість подібної послуги дуже складно, оскільки ціна багато в чому залежить від очікувань клієнта, і навіть одна й та сама ідея може бути абсолютно по-різному реалізована, а отже, і коштуватиме по-різному. Щоб дізнатися скільки може коштувати допомога в організації для Вас - зв'яжіться з нами.

Більше проектів дивись на нашому сайті з освідчень https://yesyesyes.com.ua/

Читати далі
ВЕСІЛЬНИЙ ТОРТ ТА КЕНДІ БАР

Весільний торт, кап-кейки, коровай, шоколадні фонтани, кенді-бар та багато іншого «LOVE&ELEGANCE wedding agency» запропонує спеціально під Ваше весілля. Окрім допомоги у виборі весільного торта, ми проконтролюємо, щоб він був своєчасно доставлений та поданий у ресторані. Також ми подбаємо про красиву подачу інших солодких зон – кенді бару, шоколадного фонтану та ін, адже подібні солодощі дозволять гостям відчути радість із перших хвилин вашого свята.

Весільний торт. Яким він може бути

Зовнішній вигляд весільного торта можна буде вибрати із запропонованого каталогу. Також існує опція створення ескізу торта під Ваше весілля або повна копія весільного торта з будь-якої наданої фотографії, наприклад, завантаженої з Інтернету. Це може бути багатоярусний класичний весільний торт, верхівка з невеликого торта, а знизу кількома рівнями порційні капкейки або тарталетки. Деякі пари віддають перевагу торту а-ля хоум-мейд, без додаткових прикрас, тільки натуральні продукти, ягоди та декор. Вибір тортів досить широкий, тому все залежить від ваших побажань. Для того, щоб обрати смак торта, ми проведемо для Вас дегустацію та надамо кілька смаків на вибір.

Кенді бар

Кенді бар, тобто солодкий стіл, який не тільки дасть можливість гостям скуштувати солоденького протягом усього вечора, але і стане доповненням декору Вашого весілля, адже всі наші кенді бари чітко витримані в кольоровій гамі та стилістиці Вашого весілля. Наповненням кенді бару можуть стати ексклюзивні солодощі, розроблені спеціально під Ваше весілля, а також більш поширені та менш дорогі солодощі. Головне, правильно підібрати та скомбінувати їх, підібрати гарний посуд та декор для кенді бару.

Скільки коштує весільний торт та кенді бар

Спочатку необхідно визначити необхідну вагу торта. Вага торта розраховується у грамах по виходу на людину. У середньому це близько 150 г на порцію. Помножуємо цю цифру на кількість порцій та отримуємо необхідну вагу торта. В середньому один кілограм торта коштує близько 1000 грн. Якщо заплановано спеціальний декор, то вартість може збільшуватися. Вартість кенді бару залежить від наповнення солодощами, від їхньої ексклюзивності, а також додаткового декору та текстилю. У середньому його вартість становить від 20 000 грн. 

Читати далі
ВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ

Виїзна церемонія – це не лише данина моді останніх років, а й дуже правильний вибір молодят. Віддаючи перевагу виїзній церемонії, Ви не відчуєте себе однією серед багатьох наречених у РАГСі, зможете більш точно спланувати час фотосесії та весільної прогулянки, а також не змусите гостей нудьгувати в очікуванні Вашої черги. Також РАГС займає чимало часу, зазвичай це не менше години, а може бути й більше, плюс додатковий час на трансфер, що значно урізає Ваш весільний день, який Ви могли провести зовсім по-іншому, наприклад, роблячи кадри для красивої фотосесії. Тому наша рекомендація все ж таки відмовитися від РАГСу і влаштувати виїзну церемонію на локації, що Вам сподобалася.
 
Багатьом нашим парам ми робимо цікаві виїзні церемонії, де прописуємо оригінальні слова церемоніймейстру, які передають історію нашої пари, готуємо клятви, які підходять саме Вам, можемо також використовувати елементи гумору, якщо не хочеться винятково зворушливої ​​церемонії. Також Ви самі вирішуєте, чи хочете використання традицій на Вашому весіллі, під яку музику хочете виходити та проводити церемонію, чи буде коровай, рушник та інше.

Декор на виїзну церемонію

Оскільки виїзна церемонія є однією з ключових дій Вашого весілля, до якої буде прикута не лише увага всіх гостей, а й об'єктиви фото та відео камер, дуже важливо ретельно продумати гарний декор на виїзну церемонію. Класична європейська у квітах, стилізована під конкретну тематику або церемонія з використанням декоративних елементів у вигляді текстилю або паперового декору – флористи та декоратори LOVE&ELEGANCE wedding agency готові створити будь-яку стильну церемонію за Вашим смаком.

Один з останніх трендів декору виїзних церемоній – це відхід від стандартних весільних арок у бік більш нетривіальних рішень. LOVE&ELEGANCE wedding agency зможе підказати найкращі рішення для Вашої виїзної церемонії, враховуючи обрану локацію та стилістику, щоб вона стала дуже яскравим та ніжним початком свята.

Читати далі
ПОДАРУНКИ ГОСТЯМ НА ВЕСІЛЛІ

Подарунки гостям на весіллі – це гарний жест уваги гостям, який дає зрозуміти, що молодята подумали про кожного персонально, та вдячні друзям та близьким за можливість разом розділити найважливіше для них свято.

На замовлення ми виготовимо іменні шоколадки, роздрукуємо моментальне фото на весіллі, а також здивуємо гостей іншими приємними дрібницями, дивлячись на які, гості довго згадуватимуть про Ваше чудове стильне весілля.

Подарунки гостям можна також цікаво обіграти у сценарії. Про це розповімо під час особистої зустрічі.

Читати далі
ВЕСІЛЬНА ПОЛІГРАФІЯ

Весільна поліграфія –  весільні запрошення та весільна книга, бенкетні картки та меню, дошка розсадки та номерки на столи  – все це важлива прикраса будь-якого весілля.

Крім інформативної складової, поліграфія також виконує і естетичну функцію. Красиво, коли вся весільна поліграфія виконана в одній стилістиці, а також перегукується із загальною концепцією Вашого весілля.
Весільну поліграфію ми розробляємо індивідуально під кожну пару.

Читати далі
ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ НА ВЕСІЛЛЯ

Багато пар, які ніколи раніше не стикалися з організацією весілля, можуть вирішити, що їм технічне обладнання на весіллі абсолютно не потрібно, бо все є в ресторані. Насправді цього рідко достатньо, оскільки професійне технічне обладнання дуже часто відрізняється від ресторанного "караоке" не тільки якістю самого обладнання, а й звучанням, відеопередачею та управлінням.

Тільки фахівці зможуть оцінити потребу у додаткових кіловатах чи світлі на вибраному майданчику. Якщо Ви не хочете, щоб гості прислухалися до кожного музичного акорду живих музикантів або ледве могли розглянути яскраве вбрання артистів, варто дослухатися. LOVE&ELEGANCE wedding agency забезпечить технічне обладнання для весілля будь-якого масштабу та потреб – світло, звук, відео, сцена.
 

Читати далі
ФОТОГРАФ НА ВЕСІЛЛЯ ТА ВЕСІЛЛЬНЕ ВІДЕО

Варто дуже скурпульозно підходити до вибору фотографа на весілля та весільного відеооператора, на яких не можна економити, адже фотографії та весільний фільм – це те, що залишиться у Вас після весілля, і підігріватиме Ваші спогади знову і знову через багато років. Ми впевнені, що серед фахівців нашої команди Ви зможете знайти той артистичний почерк, який буде близький Вам, і який зафіксує найкрасивіші моменти Вашого свята. 

Весільний фотограф та відеооператор супроводжуватимуть Вас протягом усього дня, з самого ранку, коли наречена почне збори, і до кінця програми, тому крім їхнього таланту Вам має бути з ними комфортно поряд.

Що таке весільний відео ролик SDE

Це короткий ролик на 3-5 хвилин, який наші відео оператори встигнуть відзняти та змонтувати того ж дня, продемонструвавши у день весілля. Наприклад, це може бути коротке відео із РАГСу, в який не потрапило багато гостей, а демонстрація такого ролика дозволить пережити хвилюючий момент одруження всім гостям і додасть потрібну атмосферу на Ваше свято. Також це може бути ролик повного Вашого весільного дня, який ми продемонструємо наприкінці весілля. До нього можуть увійти збори, прогулянка, яку не бачили більшість гостей, Ваша виїзна церемонія, а також найяскравіші моменти бенкету та танців.

Звичайно ж, він не буде настільки художньо відредагованим, як Ваш фінальний фільм, але він дасть можливість ще раз пережити багато тих моментів, які змусили Вас і Ваших гостей радіти.  

Скільки коштує фотограф на весілля та весільне відео

LOVE&ELEGANCE wedding agency працює з десятком професійних фотографів та відеооператорів.

Ціни фахових фотографів стартують від 700 у.о.

Вартість відеозйомки повного весільного дня в «LOVE&ELEGANCE wedding agency» коливається від 800 у.о., залежно від руки майстра, чи знімається весілля в одну камеру або в дві. В результаті молоді отримують короткий 3-5хвилинний відео-ролик Вашого весільного дня, а також довгий змонтований фільм в середньому на 30-40 хвилин.  

Читати далі
ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР

День координатора починається ще до того, як до Вас приїде візажист та перукар наводити красу. З самого ранку він на майданчику, щоб контролювати правильне розміщення меблів, техніки та апаратури, контролювати декорування майданчика, проводити саунд-чеки з усіма артистами, зустрічати артистів та задіяних осіб на Вашому святі до того, як почнуть збиратися гості.

Коли Ваше свято розпочнеться, розпорядник, як диригент оркестру, абсолютно непомітно для Вас та гостей координуватиме все свято: працюватиме у парі з ведучим, готуватиме артистів до виходу, взаємодіятиме з адміністратором та офіціантами, обдзвонюватиме підрядників та проводитиме їх розрахунок. А у разі форс-мажорних ситуацій оперативно знайде шляхи їх вирішення без зайвої метушні. Він подбає про те, щоб Ви ні на хвилину не задумалися про будь-які організаційні питання, а були повноцінними учасниками та глядачами свого весілля.

Координатор - просто незамінна людина на будь-якому весіллі, якщо Ви хочете, щоб все пройшло гладко і без збоїв за запланованим сценарієм.

Читати далі
ШОУ-ПРОГРАМА НА ВЕСІЛЛЯ

На початку підготовки Вашого весілля ми підбираємо ресторан чи іншу локацію, опрацьовуємо її стилістику. Після цього ми переходимо до розробки сценарію.
Саме в процесі розробки сценарію, не раніше, ми запропонуємо Вам шоу-програму, розуміючи потенціал приміщення, де проходитиме свято, необхідні напрямки розваг у розрізі стилістики. Зазвичай кожне весілля ділиться на 3 застілля. Ми рекомендуємо підібрати шоу-програму таким чином, щоб кожне застілля мало хоча б один елемент шоу, щоб гостям було цікаво, і свято не здавалося одноманітним, що складається виключно з тостів та конкурсів.

Ми вітаємо та рекомендуємо включати до програми незвичайні привітання Ваших друзів, а також Ваші сюрпризи один одному, які ми допоможемо підготувати та вписати у загальну концепцію.

Тут існують сотні варіантів артистів різноманітних жанрів – співаки, бармен-шоу, фокусники та мікро-маги, шоу мильних бульбашок, міми, ходулісти, танцюристи, живі скульптури, ростові ляльки, фаєр-шоу, шоу барабанщиків та багато інших. Наше агентство підбере саме таку програму, яка буде Вам до смаку та впишеться у рамки Вашого бюджету.

Як відбувається вибір шоу-програми  у нас

На початку підготовки Вашого весілля ми підбираємо ресторан чи іншу локацію, опрацьовуємо її стилістику. Після цього ми переходимо до розробки сценарію. Саме в процесі розробки сценарію, не раніше, ми запропонуємо Вам шоу-програму, розуміючи потенціал приміщення, де проходитиме свято, необхідні напрямки розваг у розрізі стилістики.

Зазвичай кожне весілля ділиться на 3 застілля. Ми рекомендуємо підібрати шоу-програму таким чином, щоб кожне застілля мало хоча б один елемент шоу, щоб гостям було цікаво, і свято не здавалося одноманітним, що складається виключно з тостів та конкурсів.

Ми вітаємо та рекомендуємо включати до програми незвичайні привітання Ваших друзів, а також Ваші сюрпризи один одному, які ми допоможемо підготувати та вписати у загальну концепцію.

Чому важливо визначити, які гості будуть на Вашій урочистості для складання програми

Спостерігаючи довгий час за гостями на святах, ми вивели свою класифікацію гостей, яка визначить, як вони поводитимуться на весіллі, і які розваги їм потрібні. За нашими спостереженнями, існує 3 типи гостей – це активісти, пасивні гості та пасивні активісти. Активісти готові у всьому брати участь, виходити на сцену та робити практично все, що їх попросять. Пасивні гості люблять спостерігати за всім з місця, їм буде весело та приємно у зоні свого комфорту, але їх краще не залучати до конкурсів та інших активностей. Пасивні ж активісти, готові брати участь у будь-якій витівці з місця, але не будуть комфортно почуватися, якщо їх витягнути на сцену. Зазвичай на кожному весіллі присутні всі 3 типи гостей. Проаналізувавши, в якій пропорції гості будуть представлені на Вашому святі, можна краще зрозуміти, які розваги їм потрібні.

Скільки коштує шоу-програма на весілля

Діапазон цін за шоу-програмою є досить широким, тому ми зможемо підібрати програму практично на будь-який бюджет. 

Читати далі
МУЗИКАНТИ НА ВЕСІЛЛЯ

Атмосфера, настрій, драйв свята багато в чому залежать від того, що звучатиме протягом всього вечора. Тому в процесі підготовки програми особлива увага буде приділена музичному оформленню свята.  

Різні музиканти на весілля - саксофоністи, джаз-бенди, заводні рок-н-рольщики, зірки шоу-бізнесу, ді-джеї та інші – ми маємо повну базу різноманітних артистів.

Все ж таки відзначимо, що гітару в руках вміє тримати багато хто, а ось хороший смак та вміння запалити будь-яку аудиторію – це талант. Тому покладіться на нас у виборі тих, хто зможе по-справжньому розпалити вечір.

Читати далі
ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ

З власного досвіду знаємо, що весільний ведучий може стати як окрасою весілля, витягуючи найскладніші урочистості та створюючи правильну атмосферу, так і повністю зіпсувати найкрасивіше і добре організоване свято. Щоб уберегти Вас від такого великого ризику, ми рекомендуємо з великою обережністю та увагою обирати головну людину на свято.

Адже часто, вразивши клієнтів на першій зустрічі, насправді він виявляється не таким талановитим, а також не може передати необхідну атмосферу. Пропрацювавши стилістику урочистості та зрозумівши, який тип ведучого нам потрібен, ми запропонуємо Вам кілька варіантів, які неодноразово завойовували серця молодят та їхніх гостей, і які гармонійно вписуватимуться у стилістику та настрій саме Вашого свята. З цих кандидатів, роботу яких Ви спершу оціните за відео і нашими характеристиками, ми рекомендуємо вибрати 2-3 варіанти, що найбільш сподобалися, щоб провести з ними особисту зустріч. Лише особиста зустріч зможе остаточно відповісти на найголовніше питання «Чи це ваш весільний ведучий». Зустрівшись не з одним, а з декількома, Ви зможете відчути різницю і одразу впізнати свою людину.

На що ми рекомендуємо звернути увагу

Перше враження та візитна картка ведучого, звичайно ж, це його харизма, зовнішній вигляд та голос. Прислухайтеся до своїх відчуттів, і визначте, чи подобається він Вам з першого погляду, чи буде він Вам приємний у роботі і протягом вечора, чи не буде він Вас дратувати, навіть якоюсь незначною дрібницею.
На зустрічі він розповідатиме про свій досвід, про найяскравіші та найцікавіші моменти на весіллях. Можливо, розповість про деякі конкурси, які є у нього найпопулярнішими. Це допоможе скласти Вам чіткіше враження про його роботу.

Наша рекомендація – приготувати кілька каверзних питань, які протестують, як він поводиться у стресовій ситуації. Адже, погодьтеся, на весіллі може статися всіляке, і саме він повинен оперативно знайти що сказати і як грамотно обіграти конфуз.

Зазвичай ведучі працюють за написаним нами сценарієм, а зі свого боку вносять лише мінімальні коригування.

Скільки він коштує

Ведучий - одна з ключових фігур будь-якого весілля, тому ми не рекомендуємо на ньому економити за жодних обставин. Вартість професіонала стартує від 1500 доларів. Фахівець, який має більший досвід, коштуватиме 1500 до 2500 доларів. Якщо ж Ви хочете запросити на своє свято медійного ведучого буде значно дорожче.

Читати далі
СТВОРЕННЯ ВЕСІЛЬНОГО ФІЛЬМУ ТА LOVESTORY

Демонстрація весільного фільму має шанс стати родзинкою вечора, особливо якщо Ви вирішили не запрошувати артистів і не робити велику розважальну програму.

Що таке lovestory

Фільм про молодят, який ми знімемо заздалегідь, може розповісти про один із днів Вашого спільного життя, несподіваний зізнаннями один одному і багато іншого. Це може бути як вигаданий сюжет, і відображення реальних подій. Є лавсторі, які знімаються як гарний кліп, без діалогів, накладені на музику. Є й такі, в яких використовуються інтерв'ю, і ви можете розповідати один про одного, про перше враження, перше побачення. Можна залучати в інтерв'ю також рідних та близьких, які іноді вносять фарби та несподівані яскраві подробиці у вашу історію. А можна зробити веселу запальну постановку з Вами та Вашими друзями. Все залежить від побажань та наших спільних ідей.

Чому ми рекомендуємо зробити lovestory

Тому що весілля це один з найграндіозніших приводів у житті, на який Ви зберетеся зробити фільм про Вас і Ваше кохання. Далі, швидше за все, будуть аматорські зйомки з дітьми та репортажі з подорожей. Гарна історія про кохання зараз як ніколи актуальна. Адже саме в цей період Ви знаходитесь на самому піку своїх почуттів! Ваші гості із задоволенням подивляться на гарну історію про Вас. 

Скільки коштує lovestory

Зйомка професійного lovestory стартує від 800 доларів. Якщо зйомки відео займають кілька днів, мають кілька локацій і в процес задіяно велику команду зі сценаристів, операторів, гримерів, освітлювачів, декораторів, то сума збільшується. Якщо бюджет обмежений, то Ви можете зупинитися на такому сценарії, який не матиме складного втілення, що значно здешевить вартість зйомок.
Крім відео лавсторі, ми можемо створити і фото лавсторі, відзняте заздалегідь. Окрім красивих знімків, які можна використовувати у декорі весілля, а також які поповнять домашній фотоархів, ми створимо фото-кліп з найкращих фото Вашої фотосесії, наклавши на музику та продемонструємо гостям на весіллі.

Читати далі
ВЕСІЛЬНИЙ ВІЗАЖ, ЗАЧІСКА

Візаж та весільна зачіска

Велике портфоліо, безліч нагород, участь у міжнародних проектах, а головне, гарні та задоволені наречені – все це наша талановита команда. Варто пам'ятати, що весільний візажист та весільний перукар відрізняються від фахівців, які готують Вас до просто вечірнього виходу. На будь-якій вечірці Ви проводите зазвичай всього кілька годин, тоді як на весіллі Ваш макіяж і зачіска повинні протриматися з самого ранку і до пізньої ночі, і виглядати однаково добре, а також не завдавати Вам дискомфорту. А цього не кожному фахівцеві вдається досягти. На жаль, нерідко буває, коли наречена вранці виглядає просто чудово, а надвечір, до найвідповідальнішого моменту, коли молодих зустрічають усі гості, після кількагодинної фотосесії, переїздів та іншого, її зачіска починає розпадатися, макіяж виглядає несвіжим.

Скільки коштує весільний візажист, весільний перукар

Вартість макіяжу та зачіски у нашому агентстві стартує від 4000 грн. Портфоліо кожного з наших фахівців ми зможемо надати під час особистої зустрічі.
 

Читати далі
ВЕСІЛЬНІ ДЕКОР ТА ФЛОРИСТИКА

Весільний декор та флористика – чому це важливо

Це те, що відрізняє весілля 20-річної давнини від тих шикарних весіль із гарною флористикою, якими ми захоплюємося вже не лише у кіно, а й переглядаючи фото та відео звіти українських весіль.

Невже Ви зможете відмовитися від приголомшливих квіткових композицій та декору, які зроблять Ваше свято неперевершеним у найголовніший день Вашого життя? Весільні букети, арки з квітів та інші більш сучасні рішення декорування зони церемонії, президії, квіткові композиції на столи, фотозони та декорування спеціальних зон створить відповідно до стилістики Вашого весілля команда наших професійних флористів та декораторів.

Коли весільний флорист та декоратор починає свою роботу

Зазвичай робота наших декораторів починається після вибору локації, після чого ми зустрічаємось на майданчику та спільно продумуємо декорування всіх необхідних зон Вашого свята. Іноді молоді вже мають певне уявлення, яке їм бачиться їхнє свято, можливо, вони хочуть щось, що вже бачили раніше, і про що розкажуть нашій команді. Але найчастіше, на пари чекають ідеї та пропозиції від нас. Для того щоб Вам було легше визначитися з уподобаннями, декоратори покажуть свої роботи, різні стилістики оформлення, кольорові рішення, дадуть свої рекомендації щодо залу та інших локацій.

Скільки коштує весільний декор та флористика

У цій статті витрат можна враховувати кілька пунктів: створення весільного букету, прикраса залу на весілля або будь-якого іншого майданчика, де безпосередньо проходитиме банкет, оформлення виїзної церемонії, а також декорування інших зон, наприклад, фотозони, кенді бару, зони відпочинку, інтерактивні зони.
Мінімальна вартість оформлення у нашому агентстві становить від 2500 доларів. Це базові елементи декору на невелике весілля. Максимальна вартість - фактично не має чітких кордонів, а іноді витрати тільки на декор одного весілля можуть дорівнювати загальному бюджету іншого весілля з урахуванням усіх пунктів. Все залежить від Ваших побажань та можливостей.

Ми працюємо тільки з перевіреною командою флористів та декораторів, в результаті якої ми впевнені, і за роботу якої нам точно не буде соромно. 

Читати далі
БЕНКЕТНИЙ ЗАЛ НА ВЕСІЛЛЯ

Бенкетний зал на весілля – на якому етапі підготовки його обирати

Після того, як ми визначимося зі стилем весілля, розпочнемо пошук майданчика для Вашого свята. Це може бути бенкетна зала, заміський особняк, яхта або навіть відкрита тераса на березі озера – ми допоможемо підібрати саме той варіант, який буде Вам близьким. Важливо пам'ятати, що цей пункт - відправна точка створення Вашого свята в цілому. Все, що створюватиметься і вигадуватиметься далі – сценарій, складання шоу-програми, розробка декору та всіх необхідних деталей, дуже щільно зав'язане саме на обраному майданчику, тож визначиться з тим, де відбуватиметься свято, потрібно насамперед. Також важливий нюанс, на який варто звернути увагу, це те, що у весільний сезон найкращі зали та інші спеціальні локації розбираються дуже швидко, адже багато хто планує своє свято заздалегідь.

Який весільний майданчик підійде Вам

Наше агентство має в своєму розпорядженні велику базу майданчиків, як ресторанів у Києві, так і за його межами з мальовничими пейзажами, а також має добірку незвичайних місць. Після того, як ми обговоримо Ваші основні побажання щодо майданчику, ми зробимо добірку локацій спеціально для Вас, що відповідає Вашим критеріям. У цій добірці Ви зможете переглянути вартість, фото та опис ресторанів, ознайомитися з плюсами та мінусами кожної локації, які ми сформулювали, базуючись на своєму досвіді проведення не одного заходу в цьому місці та об'єктивній незаангажованій оцінці.

Скільки коштує ресторан чи інша локація на Ваше весілля

Базова вартість починається від 1500 грн на особу і може доходити до 5000 грн. Деякі ресторани виставляють мінімальну вартість за оренду зали, до якої входить і банкетне меню. Якщо весілля проходить не в банкетному залі або Вам необхідно використовувати додаткову локацію ресторану, наприклад, для виїзної церемонії - галявину, терасу, понтон та ін, варто враховувати, що може стягуватися додаткова оплата за оренду території.
Якщо ж Ваше свято проходить не в ресторані, а, наприклад, у приватному будинку чи іншій локації, де немає професійної кухні, то крім оренди локації варто врахувати також роботу кейтерингу, яка становитиме не менше 1800 грн на людину, оренду меблів, текстилю та ін. 

Читати далі
ПІДГОТОВКА ОРИГІНАЛЬНОГО СЦЕНАРІЮ ВЕСІЛЛЯ

Наші весілля – це свята ручної роботи, а не поставлений на конвеєр потік, до кожного з яких ми підходимо з особливою любов'ю. Створення ексклюзивних свят – це наша місія та відмінна риса від інших організаторів.

Підготовка ексклюзивного сценарію, один із ключових елементів Вашого свята, в якому прописується все – особливості зустрічі гостей та виїзна церемонія, фішки від ведучого та виступи артистів, конкурсна програма та усілякі сюрпризи, музичні паузи тощо. Ми не використовуємо шаблонних сценаріїв, завантажених з Інтернету, оскільки віримо, що кожна пара, а відповідно, і її свято – унікальні, і вимагає виключно індивідуального підходу. Також ми розуміємо, що в майбутньому Ви неодноразово будете запрошені і на інші заходи, тому важливо, аби ваше весілля залишалося для вас і ваших гостей ексклюзивним.

На початку спільної роботи Ви заповнюєте анкету, з якої ми краще дізнаємось про Вас. Ми також проводимо чимало часу, аби ближче дізнатися Вас і зрозуміти, чим живе Ваша пара, чим захоплюється, чим горить, і що згодом може стати основним акцентом на вашому святі. Дуже важливо відчути стосунки всередині пари, щоби максимально передати це на весіллі. Також ми розуміємо, які фішки чи незвичайні елементи можна було б Вам запропонувати. Професійний ведучий, що підходить Вам за енергетикою, номери артистів, підбір музики, продумування конкурсів – все це необхідно грамотно підібрати.

Останнім часом ми також все частіше пропонуємо нашим парам готувати сюрпризи один для одного, адже це так зворушливо для другої половинки і додає душевності всьому святу. А іноді подібні сюрпризи готують друзі наречених. А ми всіляко допомагаємо їм зробити з такого привітання щось справді яскраве. Дуже добре, якщо подібний сюрприз стане частиною програми.

Всі ідеї ми опрацьовуємо індивідуально під кожну пару, тому більше та детальніше ми розповімо при особистій зустрічі.

Читати далі
РОЗРОБКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО СТИЛЮ ВЕСІЛЛЯ

Щоб Ваше свято стало не просто «застіллям», а справжнім витвором мистецтва, ми разом розробимо стилістику Вашого весілля. Різноманітних стилів існує дуже багато - від класичної європейської до весіль з характером, наприклад, у стилі рустик чи бохо. Щоб Ваш день став саме про Вас, розкажіть нам про свої мрії та очікування, і ми разом створимо неповторне свято, про яке Ви та Ваші гості ще довго згадуватимете.

Ми переконані, що весілля – це не просто цікавий сценарій та гарний декор, це неповторна унікальна атмосфера та настрій, який ми створюємо для Вас та Ваших гостей з перших хвилин свята, і які не залишають Вас до закінчення свята. Щоб створити такий захід, необхідно продумати все до найменших деталей. Післясмак такої події ще довго залишається у пам'яті всіх присутніх.

Стиль весілля. Як ми її розробляємо?

Розробка стилю це цілий процес, який може тривати кілька тижнів. На початку нашої роботи Ви заповнюєте анкету, в якій відповідаєте на багато з ключових для нас питань, і яка дає нам більш чітке уявлення про Вас. Тут важливо все – Ваші улюблені кольори та квіти, ваші захоплення та світогляд, улюблені книги, кіно, музика, але найголовніше – це стосунки всередині вашої пари. Зазвичай після кількох зустрічей нам вдається вловити ваші флюїди та відобразити ауру Вашої пари на святі.

Читати далі
ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

Ми зібрали команду, в якій кожен є фахівцем високого рівня, надаючи якісні послуги. Разом із командою ми створюємо красиві та оригінальні свята, та гарантуємо, що Ваш найголовніший день буде бездоганним!

Кожен із членів команди не лише виявив себе в роботі на наших проєктах як професіонал, а й продемонстрував ті якості, які на наш погляд є такими ж цінними, як і професіоналізм – порядність, надійність, відповідальність та пунктуальність.

Організація весілля саме з такою командою дозволяє нам створювати заходи, якими захоплюються молоді та їхні гості. Адже ми розуміємо, що у вас не буде другого шансу зробити щось інакше цього особливого дня. 

Читати далі
ПРОФЕСІЙНИЙ ОРГАНІЗАТОР ВЕСІЛЛЯ

Організація весілля – це наша стихія. Будь-то класична європейська чи оригінальна у стилі Тіффані, у морському стилі чи стилі вінтаж, у грецькому чи українському стилі, головне, щоб кожна деталь, від букету нареченої до підібраної музики, гармонійно наголошувала на витонченості Вашого свята.

Ми не робимо шаблонних подій з однаковим сценарієм, як це часто зустрічається, тому розуміємо, що Вам захочеться особливої ​​індивідуальності. Кожне подібне свято ми створюємо унікальним, не схожим на інші, що передає внутрішній світ пари: інтереси, захоплення, настрій та стосунки молодих. На вашому святі гості відчують і впізнають саме вас. І в цьому наша основна перевага.
 

Читати далі
ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ
ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ

Починаючи підготовку свого найважливішого дня, пам'ятайте, тут не буває дрібниць, кожна деталь – це невід'ємний елемент організації весілля, який варто ретельно продумувати.

Але як же не розгубитися в безлічі послуг і пропозицій? Як правильно відбувається організація весілля? Як впізнати саме свого флориста, фотографа та ведучого?
Кому довірити написання оригінального сценарію? Як поєднати все разом і бути впевненим, що вийде цілісне, веселе, красиве свято без запинок і недоліків, що все буде вчасно і ні за ким не доведеться бігати?! Звертайтеся у професійне весільне агентство з багаторічним досвідом.

LOVE&ELEGANCE wedding agency організовую весілля вже 11 років. 

Читати далі